Pożyczka odnawialna Vanquis Bank


Vanquis Bank  – pożyczka

Otrzymanie pożyczki odnawialnej oraz jej wysokość uzależnione jest od pozytywnej decyzji kredytowej Vanquis Banku, podjętej w wyniku sprawdzenia zdolności kredytowej osoby wnioskującej.

Vanquis Bank Limited jest instytucją kredytową utworzoną w 2002 r. za zezwoleniem właściwych władz nadzorczych Wielkiej Brytanii i mającą swoją siedzibę w Wielkiej Brytanii, prowadzącą swoją działalność na terenie Rzeczypospolitej Polskiej przez Oddział, nadzorowaną przez właściwe władze nadzorcze Wielkiej Brytanii i nienadzorowaną przez Komisję Nadzoru Finansowego, z zastrzeżeniem art. 141c ust. 2 i 141a ust. 2 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. Prawo bankowe (Dz. U. z 2002 r. Nr 72, poz. 665, ze zm.). W Polsce Bank działa poprzez swój Oddział, stosownie do decyzji Komisji Nadzoru Finansowego z dnia 20 marca 2012 r.

Reprezentatywny przykład dla pożyczki odnawialnej Vanquis Bank: przy założeniu, że kwota pożyczki wynosi 2 200zł, a zadeklarowany przez Klienta okres spłaty to 1 rok, zaś środki zostaną wypłacone za pośrednictwem jednej transakcji gotówkowej: RRSO: 91,16%, całkowita kwota kredytu: 2 200 zł, całkowity koszt kredytu: 871,38 zł, uwzględniający opłatę roczną za udostępnienie i korzystanie z Limitu Kredytowego, podzieloną na opłaty miesięczne, wynoszące 9,95 zł, miesięczną opłatę za opcjonalną usługę dodatkową: Opcja Odroczenia Płatności, wynoszącą 2.99% zadłużenia, prowizję od transakcji gotówkowej w wysokości 3% wypłaconej kwoty pożyczki; całkowita kwota do zapłaty to 3 071,38zł, oprocentowanie nominalne wynosi 16% w skali roku. Stan na dzień 27.03.2014 r. Klient może spłacić całość zadłużenia lub dowolną kwotę stanowiącą nie niższą, niż minimalna kwota spłaty ustalona zgodnie z umową

Spłata pożyczki odnawialnej

Spłata całości zadłużenia w zadeklarowanym przez Klienta terminie nastąpi z zastrzeżeniem spełnienia przez Klienta następujących warunków: Klient będzie dokonywał terminowych, miesięcznych spłat co najmniej w kwocie odpowiadającej minimalnej kwocie spłaty wskazanej w wyciągu, Klient nie przekroczy kwoty przyznanego mu limitu kredytowego, Klient, po wypłacie całości środków z tytułu kredytu, nie będzie dokonywał w okresie spłaty kredytu innych transakcji, w tym wypłat gotówkowych.

pożyczka

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s