Robert Kiyosaki Niesprawiedliwa przewaga


Czy Twoja wiedza finansowa będzie Twoją prawdziwą niesprawiedliwą przewagą?

Chcesz mieć niesprawiedliwą przewagę?

Robert Kiyosaki znowu to zrobił. Ale o co chodzi?

Po tym jak publikacje Roberta Kiyosaki sprzedały się w ponad 25 milionach egzemplarzy na całym świecie, on pisze kolejną książkę, która jest kwintesencją wiedzy zebranej przez niego przez ostatnie 14 lat. Dzisiaj jest premiera.

Dlaczego „Niesprawiedliwa przewaga„?

Nie da się podważyć faktu, że odpowiednia wiedza finansowa i biznesowa może stanowić dla Ciebie niesprawiedliwą przewagę wobec tych, którzy tej wiedzy nie mają. To właśnie taką wiedzę znajdziesz w tej książce.

bogaty ojciec

Jeśli znasz inne publikacje Roberta Kiyosaki, nie muszę Cię zachęcać do tej najnowszej. Wiem, że i tak ją kupisz i przeczytasz.

Możesz to zrobić od razu, wchodząc tutaj»

Jeśli nie znasz jego książek, to jest właśnie ta, od której warto zacząć, gdyż Robert Kiyosaki zawarł w niej to, co w swojej pierwszej pozycji, jednakże zostało to mocno rozbudowane i zaktualizowane o wiedzę z ostatnich 14 lat.

Moim zdaniem to jedna z najważniejszych książek, które możesz przeczytać w swoim życiu. Nie żartuję i piszę to z pełną odpowiedzialnością, bo wiem, jak było ze mną. Spraw sobie już dzisiaj prezent na święta, a od Wydawnictwa Złote Myśli otrzymasz kupon rabatowy na kwotę, którą zainwestujesz w książkę – na ebooki i audiobooki w MP3.

kiyosaki

Decyzja należy do Ciebie. Wejdź tutaj, obejrzyj materiały wideo nagrane przez Roberta i Kim Kiyosaki, a także pierwszą opinię o tej książce nagraną przez Marcina Matuszewskiego, eksperta i trenera „Potrójnego Efektu”, a potem podejmij właściwą decyzję.

Mateusz Matuszewski o Nieprawdziwej przewadze»

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s