Warunki zabudowy działki rolnej


Jak uzyskać warunki zabudowy dla działki rolnej?

Nie wiem, czy wiesz, ale od 3 lat trwa boom na… działki rolne. Mimo kryzysu gospodarczego ceny gruntów rolnych nieustannie rosną, jednak to nie odstrasza kolejnych nabywców. Czy nagle przybyło nam tylu rolników? Nic podobnego! Powód jest zupełnie inny…

Niewiele osób o tym wie, ale w 2009 r. weszła w życie nowelizacja ustawy o ochronie gruntów rolnych i leśnych, która sprawiła, że kupno działki rolnej i budowa na niej domu (tak jak na zwykłej działce budowlanej) stały się prostsze i tańsze niż kiedykolwiek wcześniej!

To, co do tej pory było nieosiągalne dla zwykłego Kowalskiego, teraz jest szansą, jaka może się więcej nie powtórzyć.

Zobacz, jak kupić działkę pod budowę domu, nie pozbywając się majątku całego życia!

Aby spełnić marzenia o własnym domu, nie musisz już więc kupować działki budowlanej za kilkadziesiąt czy kilkaset tysięcy złotych. Mimo trwającego boomu na działki rolne są one nadal tańsze ok. 2-4 razy od działek budowlanych, a umożliwiają takie same warunki pod budowę domu jak działki budowlane!

Jeśli i Tobie marzy się własna działka (a może już masz działkę rolną?), na której chcesz się zacząć budować – eBook Jak uzyskać warunki zabudowy dla działki rolnej pomoże Ci krok po kroku przebrnąć przez zawiłości prawa i uzyskać warunki zabudowy dla Twojej działki. Bez żmudnego błądzenia po internecie, biegania po urzędach i studiowania dziesiątków ustaw!

Jeśli od dawna nosisz się z zamiarem budowy własnego domu, teraz jest na to prawdopodobnie najlepsza okazja. Nie przegap jej i dowiedz się, jak uzyskać warunki zabudowy dla działki rolnej, a potem – postawić wymarzony dom dla swojej rodziny!

PS Kupno działki rolnej (zwłaszcza takiej, która pozwoli Ci uzyskać warunki zabudowy) to również okazja na spory zarobek! Według danych GUS tylko w ciągu 7 lat (2005-2012) średnia cena gruntów ornych wzrosła aż o 262% (w 2005 r. średnia cena za hektar wynosiła 9457 zł, podczas gdy w 2012 r. już 24 818 zł). Zanim jednak podejmiesz jakąkolwiek decyzję, uważaj, by nie kupić działki, dla której uzyskanie warunków okaże się… niemożliwe. Jakie to działki – dowiesz się z tego eBooka.

Jak uzyskać warunki zabudowy dla działki rolnej»

Jak uzyskać warunki zabudowy dla działki rolnejWielu z nas nosi w sobie od lat marzenie o własnym domu. Z ogródkiem, basenem i na własnej działce za miastem. Teraz kupno działki i budowa domu stały się prostsze i tańsze niż kiedykolwiek wcześniej! Wszystko dzięki nowelizacji ustawy o ochronie gruntów rolnych i leśnych z 2009 r., która uprościła uzyskanie warunków zabudowy dla gruntów rolnych. Mimo trwającego boomu na działki rolne są one nadal tańsze ok. 2-4 razy od działek budowlanych! Jeśli i Tobie marzy się własna działka z domem – ten eBook pokaże Ci, jak uzyskać warunki zabudowy dla działki rolnej, dzięki której spełnisz marzenie o własnym domu!

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.