Certyfikat Firma Wiarygodna Finansowo


Jakie korzyści wynikają z posiadania Certyfikatu Firmy Wiarygodnej Finansowo?

Certyfikat Firma Wiarygodna Finansowo – to narzędzie biznesowe, które zostało wprowadzone przez BIG InfoMonitor. Jego celem jest promowanie rzetelności oraz solidności w biznesie.

Pamiętaj ! Dokument ten, to także indywidualne korzyści dla każdej z firm, która uczestniczy w Programie Firma Wiarygodna Finansowo.

Certyfikat Firmy Wiarygodnej Finansowo:

  • pomaga wygrywać w przetargach handlowych,
  • pozyskać nowych partnerów biznesowych, a także budować przewagę konkurencyjną.

Firma, która bierze udział w programie już „na starcie” postrzegana jest jako solidna i wypłacalna.

Pamiętaj ! Uczciwy i godny zaufania partner biznesowy, to taki, z którym każdy chce współpracować. certyfikat, to istotne narzędzie, które jest pomocne w negocjacjach handlowych i wzmacnia pozycje na rynku. Potencjalni kontrahenci mogą na bieżąco (24/h. 7 dni w tygodniu) kontrolować wiarygodność finansową firmy partnerskiej. Wystarczy tylko NIP oraz dostęp do Internetu.

Certyfikat Firmy Wiarygodna Finansowo pomoże w ugruntowaniu pozycji na rynku. Udokumentowane potwierdzenie solidności w biznesie podkreśli stabilność firmy oraz zwiększa jej szanse na rynku.

Certyfikat wyróżnia także firmę wśród innych przedsiębiorców oraz podnosi jej prestiż. Wiarygodność Finansowa potwierdzona nie tylko przez innych przedsiębiorców, ale również przez BANKI jest niezawodną rekomendacją, która wzmacnia zaufanie do firmy.

Jest to też ważne narzędzie, które wykorzystuje się w działaniach marketingowych firmy, bo dzięki różnorodności materiałów informujących o uczestnictwie w Programie (m.in. certyfikat w ramce, naklejki informacyjne, m.in. wizytówka i baner na www, stopka e-mail) pomaga w promocji oraz w reklamie przedsiębiorstwa, a to wpływa na zwiększenie sprzedaży.

Poza tym Certyfikat Firmy Wiarygodna Finansowo pomaga w budowaniu pozytywnego wizerunku firmy na rynku. Dzięki dokumentowi, każdy potencjalny kontrahent dostaje sygnał, ze firma, z która chce podjąć współpracę jest godnym zaufania partnerem biznesowym, który w terminie reguluje swoje zobowiązania.

Jest to też sygnał dla pracowników, ze firma jest uczciwa i nie zalega z wypłatą wynagrodzeń.

Krótko: Certyfikat Firmy Wiarygodna Finansowo to szansa na rozwój oraz wzmocnienie pozycji firmy na rynku. Jest świadectwem rzetelności, które jest potwierdzone nie tylko w Rejestrze Dłużników BIG, ale również w bazie BIK oraz Systemie BANKOWY REJESTR ZBP. Dlatego uczestnicy Programu są postrzegani jako wiarygodni i pewni partnerzy biznesowi

Firma Wiarygodna FinansowoFirma Wiarygodna Finansowo Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A.

  • potwierdź wiarygodność finansową swojej firmy
  • wzmocnij pozycję firmy na rynku
  • zaprezentuj swoje przedsiębiorstwo w gronie Firm Wiarygodnych Finansowo
  • dodatkowo wizytówka online dostępna w Serwisie BIG.pl
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.