Pomysł na prezent na święta


Upoluj prezent na świętaJaki prezent na święta?

»Dla kogo jeszcze nie masz dobrego prezentu?

Nagrody dla tych, dla których rozwój i książki maja znaczenie

Jeśli rozwój osobisty i książki mają  dla Ciebie znaczenie, to w tym roku Wydawnictwo Złote Myśli przygotowało dla swoich klientów dużo prezentów. Będzie można także  łatwo znaleźć DOBRE KSIĄŻKI NA PREZENT.

Została przeprowadzona ankieta na Facebooku, z której  wynika, że 51%  Czytelników Złotych Myśli „czasami  kupuje bliskim książki na prezent, ale tylko tym,  których dobrze zna”, niestety aż 29% nie kupuje,  bo według nich książki są za mało doceniane.  Tylko 2,7% napisało, że „to najlepszy prezent  i wolą je dostawać bardziej niż jakieś durne żele”.

Te wyniki dały Wydawnictwu mocno do myślenia  i dlatego przygotowano akcję świąteczną, która odwróci te proporcje. Zobacz tutaj»

Wiadomo, że są książki, których przeczytanie nic  nie daje, ale są też takie, których przeczytanie  ma znaczenie i wnosi coś konkretnego do życia  danej osoby.

Jak zatem znaleźć i wybrać takie dobre książki  dla siebie i bliskich?

Co kilka dni Wydawnictwo Złote Myśli będzie prezentować jedną  z takich książek i udostępniać w świątecznej  okazji aż o 10 zł taniej. Gwarantują,  że będzie to dobry prezent, na podstawie opinii Czytelników, dla których ta publikacja miała  znaczenie.

Bon dla Ciebie

Każdy, kto wybierze coś w tej akcji, otrzyma  specjalne prezenty, m.in. od razu po  dowolnym zakupie dostaniesz 20 zł na dowolnego  ebooka lub audiobooka. Jednym słowem – przy  okazji kupowania komuś prezentu, sobie też możesz  zrobić prezent :-). Im więcej osób skorzysta,  tym więcej prezentów wszyscy dostaną.

Chcesz wiedzieć, co jeszcze możesz otrzymać  oraz jak wygrać 9-dniowy zimowy wyjazd nad  morze połączony ze szkoleniem szybkiego  czytania, technik pamięciowych i dobrą zabawą  o wartości 2994 zł? Wejdź tutaj»

Pamiętaj, że nie chodzi o to, aby na prezent  dawać książki, które nic nie wnoszą, bo potem  właśnie ludzie zrażają się do takich prezentów.  Nie doceniają książek, dlatego że zazwyczaj to,  co otrzymują, po prostu nie ma dla nich żadnego  znaczenia.

Jeśli jednak otrzymają książkę, która wpłynie  pozytywnie na ich życie, to czy ich podejście się  nie zmieni? Czy nie będzie to wówczas naprawdę  dobry prezent?

Na pierwszy ogień poniżej jest coś, co na  pewno wzbudzi zainteresowanie szerokiego kręgu  odbiorców. Szczególnie tych najwięcej pracujących.  Znasz kogoś, komu może się przydać ta książka?  Kogoś, dla kogo będzie to miało znaczenie?

»Jak pracując mniej, zarabiać więcej?

Idealny prezent dla rodzica lub innej każdej osoby,  która bardzo dużo pracuje, co niekoniecznie przekłada  się na wymierne efekty finansowe. Nieznane większości  Polaków prawa rządzące pieniędzmi, rozwijające  inteligencję finansową i przynoszące bezpośrednie  zyski na koncie. Wysoko oceniana publikacja.

Przeczytaj więcej: Upoluj dobre książki na prezent»

Upoluj prezent na święta

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.