PKO Konto Pogodne


Konto bankowe w PKO BP

Jeżeli masz 60 lat, to jest to idealny moment, by założyć nowe konto w PKO Banku Polskim i cieszyć się z wielu udogodnień, które bank przygotował dla swoich klientów.

Jeżeli wybierzesz PKO Konto Pogodne, to nie będziesz płacił za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce, za krajowe przelewy internetowe, usług cash back oraz bankowość elektroniczną (iPKO). Na dodatek bez żadnych opłat będziesz mógł korzystać z najlepszego pakietu pomocy domowej i medycznej oraz z Programu 60 + PKO Banku Polskiego w Aptekach Dbam o zdrowie.

PKO KONTO POGODNE to:

    0 zł – za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce;

    0 zł – za ubezpieczenie pomocy medycznej i domowej;

    0 zł – za krajowe przelewy internetowe;

    0 zł – za dostęp do usług bankowości elektronicznej (iPKO);

    0 zł – za wypłatę gotówki do 200 zł przy okazji płacenia kartą debetową w ponad 23 000 punktów usługowo-handlowych oznakowanych symbolem Visa cash back.

PKO Konto Pogodne to możliwość korzystania bez zbędnych formalności z dopuszczalnego salda debetowego z limitem do 1000 zł oraz wybranych produktów i usług PKO Banku Polskiego na preferencyjnych warunkach.

Pamiętaj! Rachunek może być otwarty i prowadzony jako konto wspólne.

Do PKO Konto Pogodnego dołączona jest specjalna karta debetowa w standardzie EMV, pozwalająca na dokonywanie codziennych zakupów, z możliwością realizacji transakcji przez internet oraz funkcją płatności zbliżeniowych Visa payWave.

Specjalne przywileje

Program 60+ PKO Banku Polskiego

Program kierowany jest do osób, które ukończyły 60 lat i nie lubią przepłacać, robią zakupy w aptekach i chcą być pewne, że kupują leki w rozsądnej cenie.

Do Programu 60+ PKO Banku Polskiego wydawana jest imienna karta rabatowa, z której można korzystać w ponad 1200 Aptekach Dbam o Zdrowie w całym kraju. Należy ją okazywać każdorazowo podczas realizacji recept w Aptekach Dbam o Zdrowie – okazanie karty jest podstawą do udzielenia rabatu.

Obniżki wynoszą nawet 99 % ceny leków wydawanych na receptę. W ten sposób można zaoszczędzić aż 1000 zł rocznie.
Ubezpieczenie Assistance (Pakiet pomocy domowej i medycznej)

W razie nieszczęśliwego wypadku w miejscu zamieszkania lub nagłego zachorowania  można skorzystać – bez żadnych dodatkowych opłat – z pakietu pomocy domowej i medycznej oferowanego do PKO Konta Pogodnego we współpracy z firmą Europ Assistance Holding SA.

W skład ubezpieczenia wchodzi:

  • pakiet domowy – pomoc w domu obejmuje m.in. naprawę sprzętu RTV i AGD przez fachowców, organizację opieki nad zwierzętami, organizację profesjonalnej pomocy sprzątającej, infolinię komputerową oraz rodzinną – informacje o emeryturach, świadczeniach socjalnych.
  • pakiet medyczny – pomoc medyczna obejmuje m.in. wizytę lekarza, wizytę pielęgniarki, transport medyczny z i do placówki medycznej, opiekę lekarską po hospitalizacji, dostawę leków – bez kosztów ich zakupu.

Jak założyć PKO Konto Pogodne?

Możesz to zrobić online na stronie PKO BP lub w oddziałach banku.

Jak przenieść swój dotychczasowy rachunek do PKO Banku Polskiego?

Równie prosto można przenieść do swoje konto z innego banku – wystarczy złożyć wniosek o przeniesienie konta, a wszystkie formalności zostaną załatwione w Twoim imieniu bez żadnych dodatkowych opłat.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.