PKO Konto Za Zero


Konto bankowe w PKO BP

PKO Konto Za Zero w PKO BP możesz mieć za zero złotych. Dodatkowo otrzymasz dostęp przez Internet, telefon lub w oddziale.

Konto osobiste PKO Konto Za Zero jest wyjątkowo korzystne. Klient banku nie musi płacić za kartę debetową, korzystanie z bankowości internetowej oraz telefonicznej, a także za krajowe przelewy internetowe.

Natomiast prowadzenie rachunku jest bezpłatne przy systematycznych wpływach w wysokości minimum 2000 zł miesięcznie. Do tego właściciel konta ma do dyspozycji dużą sieć bankomatów PKO Banku Polskiego oraz eService i BZ WBK bez prowizji (łącznie około 3500 bankomatów w całej Polsce).

Ile kosztuje PKO Konto Za Zero?

0 zł – za prowadzenie konta (przy systematycznych wpływach min. 2000 zł/miesięcznie w przeciwnym razie 6,90 zł/miesiąc;
0 zł – za kartę debetową do konta;
0 zł – za krajowe przelewy internetowe;
0 zł – za dostęp do usług bankowości elektronicznej (iPKO);
0 zł – za wypłaty z bankomatów PKO Banku Polskiego (także eServie i BZ WBK).

Korzyści jakie daje PKO Konto Za Zero

Właściciel tego konta, może korzystać bez zbędnych formalności z dopuszczalnego salda debetowego z limitem do 1000 zł oraz wybranych produktów i usług Banku na preferencyjnych warunkach.

Do konta dołączona jest specjalna karta debetowa w standardzie EMV, która daje możliwość dokonywania transakcji przez internet oraz funkcją płatności zbliżeniowych VISA payWave. Płacąc kartą w wybranych punktach oznaczonych symbolem VIsa cash back, można równocześnie wypłacać gotówkę (maksymalnie 200 zł).

Pamiętaj! Rachunek może być otwarty i prowadzony jako konto wspólne.

Właściciel PKO Konto Za Zero – może również skorzystania z kredytu odnawialnego, który służy do realizacji bieżących potrzeb finansowych i daje stały dostęp do limitu kredytowego przez 12 miesięcy z możliwością jego automatycznego przedłużenia na kolejny 12-miesięczny okres.

PKO Konto Za Zero = zero formalności

Skorzystanie z oferty PKO Banku Polskiego jest prostsze, niż myślisz. Po prostu skontaktuj się z doradcą, a on odpowie na wszystkie Twoje pytania i otworzy dla Ciebie konto osobiste.

Równie prosto można przenieść do PKO Banku Polskiego swoje dotychczasowe konto z innego banku. Wystarczy, złożenie wniosku o przeniesienie konta, a wszystkie formalności zostaną załatwione w Twoim imieniu, bez żadnych dodatkowych opłat.

PKO Konto Za Zero»

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.