Dobre Konto Millennium


Korzyści konta Millennium

Konto osobiste jest przez wykorzystywane niemal codziennie. Warto więc przed otworzeniem rachunku w banku dokonać analizy i przyjrzeć się dokładnie ofertom co najmniej kilku instytucji.

Bogaty wybór

Rachunek osobisty powinien być dobrze dopasowany do Twoich potrzeb i pozwolić Ci na wygodne zarządzanie budżetem domowym.

Zanim  otworzysz konto, porównaj w różnych bankach opłaty, które związane są nie tylko z jego prowadzeniem, ale także np. obsługa karty do konta czy opłatami za przelewy.

Zwróć też uwagę na dostępność oddziałów banku i bankomatów, z których będziesz mógł korzystać bezpłatnie oraz możliwość obsługi konta w taki sposób, jaki dla Ciebie jest najwygodniejszy w danej chwili – przez serwis internetowy, telefoniczny lub za pośrednictwem placówek banku.

Szukaj korzyści

Niektóre banki oferują swoim klientom konta osobiste z dostępem do dodatkowych korzyści, takich jak zwrot części wydatków na codzienne zakupy.

Przykładem takiej oferty jest oferowane przez Bank Millennium Dobre Konto. Posiadacz tej usługi może otrzymać nawet 600 zł rocznie. Dzieje się tak dlatego, bo bank co miesiąc zwraca 3 %  wydatków na zakupy, które zostaną dokonane kartą do konta w sklepach spożywczych, supermarketach oraz na stacjach benzynowych na terenie całej Polski.

Jest duża zaleta – szczególnie w obliczu ostatnich wzrostów cen.

Następną zaletą Dobrego Konta jest bezpłatne prowadzenie, karta do konta i wypłaty  ze wszystkich bankomatów. Posiadacz konta otrzymuje dostęp do opisanych korzyści, gdy łącznie, miesięczne wpływy  na rachunek wyniosą min. 1000 zł oraz przynajmniej raz w miesiącu zapłaci za zakupy karta do konta.

Bezpłatnie można także wykonywać przelewy przez Internet.

Dobrze się zastanów

Warto poświęcić kilka chwil i uważnie przyjrzeć się ofertom kilku banków. Pozwoli Ci to na wybranie naprawdę dobrego konta i stać się posiadaczem dodatkowych korzyści.

Dobre Konto bank millennium

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.