Systemy na bukmachera – jak grać u bukmachera?


Bukmacherskie systemy

Jak grać?

61-75 minuta – jak grać?

Niewątpliwie najważniejsza jest zarówno znajomość specyfiki każdej ligi,drużyn w niej występujących, jak i twarde trzymanie się zasad stosowanych systemów i trzymanie się przyjętych założeń.

Dlatego też najważniejszą częścią tego poradnika będzie niniejszy rozdział, który traktuje o tym, jak grać. Poznasz tu sposoby gry w odniesieniu do każdego z przedstawionych systemów gry, jak i rodzajów zakładu. Pokażę Ci też, co obstawiać, jak znaleźć ciekawe kursy, jak to wszystko zebrać w jedną sensowną całość i jak z tego wszystkiego wyjść na plus.

Progresja na 5 – wersja agresywna

Ten sposób gry nie będzie różnił się od poprzedniego, inne będą tutaj jedynie stawki. Ponownie polecam taki sam typ zakładów, czyli HF/FT X/1 bądź X/2.

Tym razem ze względu na bardziej agresywną formę oraz chęć zapewniania sobie odpowiednio dużej liczby poziomu progresji przyjmijmy, że grę zaczniemy od stawki 2 zł.

Za każdym razem, gdy zakład okaże się przegrany, stawka powinna zostać podwojona. Jeżeli natomiast zakład będzie wygrany, grę powinniśmy zacząć od początku bądź od stawki, która pozwoli na przynajmniej 10-etapowy system gry. Dla pewności zawsze powinieneś przyjąć większy margines błędu (możliwość złej serii), co pozwoli w spokoju myśleć o wygranej.

Ja zajmę się przedstawieniem 11-etapowego systemu gry. Jest to forma gry przeznaczona dla osób, które posiadają nieco większy kapitał budżetowy. Wygrane, jakie można osiągnąć w tym systemie, są bardzo atrakcyjne oraz jak najbardziej realne (trafienie tego rodzaju zakładu jest łatwiejsze,niż mogłoby się wydawać).

Zatem jeśli przyjmiemy stawkę początkową 2 zł i 11-etapowy system gry, to kolejne stawki przy przegranych kuponach powinny prezentować się następująco: 2 zł, 4 zł, 8 zł, 16 zł, 32 zł, 64 zł, 128 zł, 256 zł, 512 zł, 1024 zł, 2048 zł. W tabeli przedstawię możliwe wyniki finansowe przy takim systemie gry:

Stawka  Wygrana
2 zł        10 zł
4 zł        20 zł
8 zł        40 zł
16 zł      80 zł
32 zł      160 zł
64 zł      320 zł
128 zł    640 zł
256 zł    1280 zł
512 zł    2560 zł
1024 zł  5120 zł
2048 zł  10 240 zł

Jeżeli poddasz analizie kilkanaście spotkań, przekonasz się, jak często padają typy HF/FT X/1 bądź X/2, i zapewne zdziwisz się, jak wysokie są kursy. Ja właśnie spojrzałem na wyniki z ostatniego weekendu, losowo wybrałem 25 spotkań i okazało się, że aż 7 z nich skończyło się w ten sposób. Spotkania wybrałem losowo, więc jeżeli mecze poddasz analizie, to stosunek prawidłowych typów będzie mógł być jeszcze większy!

Co najlepsze, progresja jest tak świetnym systemem, że prędzej bądź później przynosi wygraną, i to wygraną, która z każdym etapem jest coraz większa. Czy liczby znajdujące się po prawej stronie tabeli nie zachęcają do tego, aby już w tym momencie wybrać się do zakładu bukmacherskiego i wypisać kupon?!

Oczywiście stawki można modyfikować,jeśli masz większe możliwości finansowe bądź jesteś przekonany, że wygrana przyjdzie we wcześniejszym etapie. Ja jednak staram się zakładać większy margines błędu, nieco zmniejszając wygraną, ale również ryzyko, jakie podejmuje grający.

75-90 minuta – bukmacher wygrywa bitwę, ale Ty wygrywasz wojnę!

W tym momencie należy powiedzieć sobie jedną rzecz: bez względu na to, czy znasz się na piłce nożnej tylko w bardzo podstawowym zakresie, czy też jesteś jej zagorzałym fanem, systemy przyniosą Ci zyski, nawet jeśli nie będziesz wygrywał każdego kuponu. Mało tego – trafienie dopiero drugiego,czwartego,a nawet dziesiątego kuponu w ogólnym rozrachunku skutkuje osiągnięciem zysku. Dzięki temu możesz czuć się spokojny i przekonany o tym, że wygrana prędzej bądź później nadejdzie, a wraz z nią będziesz w stanie spełnić swoje marzenia!

Trzeba zdać sobie sprawę, że wygrywanie każdego kuponu, ba, wręcz większości z nich, jest nie lada sztuką. Jednak to, co naprawdę się liczy, to osiąganie zysku. Zysku, który będą generowały odpowiednie zakłady typowane w odpowiedni sposób (system).

Do gry potrzebny jest spokój i opanowanie oraz przede wszystkim żelazna konsekwencja. Nie powinieneś grać pod wpływem emocji. Gra ma sens tylko wtedy, gdy opiera się na pewnym systemie, a system to żelazne, nienaruszalne reguły, których trzeba przestrzegać. Stawiając jakikolwiek kupon, powinieneś się ich trzymać, a emocje odłożyć na bok.

Pamiętaj też o tym, aby za każdym razem dobrze przeanalizować budżet finansowy, jakim dysponujesz.

Warte uwagi są również statystyki będące uzupełnieniem wiedzy na temat danych drużyn czy danego meczu. Dokładnie przeanalizuj nie tylko ogólną charakterystykę danej drużyny, ale przede wszystkim zapoznaj się z formą danej drużyny w ostatnich meczach. Uzupełnieniem niech będą statystyki danej ligi.

Kompilacja wiedzy, umiejętności, „piłkarskiego nosa”, analizy statystyk jest najskuteczniejszą metodą, by poprawnie wytypować dane zdarzenie. „Konsekwencja” to słowo najlepiej opisujące założenia i wymagania, jakie stawia przed Tobą gra systemem. Kurczowo trzymaj się opisanych zasad, a to przyniesie pozytywne efekty.

Codzienne granie

Pamiętasz zapewne systemy opierające się na progresji, które składały się z wieloetapowej gry. Opisując je, stwierdziłem, że być może wielu graczy zastanawia się, jak długo może trwać taka rozgrywka. Otóż wcale nie musi trwać długo, bo grać możesz codziennie. Wcale nie musisz zawierać zakładów na najbardziej popularne kluby czy ligi Europy. Graj codziennie, stawiaj na drużyny, których nie znasz. Przecież każdy mecz podlega takim samym zasadom.

Kluczowa jest jednak analiza. Jeżeli drużyna bądź liga nie jest Ci zbyt dobrze znana, poddaj ją szczegółowej analizie pod kątem danych potrzebnych do oszacowania prawdopodobieństwa danego zakładu. Dzięki takiemu zabiegowi będziesz w stanie zagrać wieloetapową progresję nawet w ciągu doby i osiągać częste wygrane, a tym samym coraz większy przychód. Tylko od Ciebie zależy, jak dużo pieniędzy uda Ci się wygrać.

Autor: Mateusz Macek – Recepta na bukmacherski sukces

Miłego dnia 😉

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.