Kredyt mieszkaniowy Bank Millennium – jak kupić mieszkanie na kredyt w Banku Millennium ?


Kredyt mieszkaniowy w Banku Millennium

Jeżeli znalazłeś mieszkanie swoich marzeń, ale Twoje potrzeby przerastają możliwości finansowe, możesz postarać się o kredyt mieszkaniowy.

Bank Millenium podobnie  jak to jest w przypadku mBanku stale dba o atrakcyjność swojej oferty.

Wymaga od swoich klientów polisy na życie, która jest dobrym zabezpieczeniem, ale są to oczywiście dodatkowe koszta. Jednak cena polisy nie jest duża, więc jest to raczej plus tej oferty, a nie wada. Jeżeli klient nie posiada ubezpieczenia, będzie płacił wyższe odsetki.

Jednym z dużych plusów jest to, że Bank Millenium nie odmawia kredytu osobom, które mają niekorzystne zapisy w  Biurze Informacji Kredytowej. Oczywiście nie dotyczy to wszystkich, ale bank w tych sprawach jest elastyczny. Klient otrzymuje informacje na każdym etapie rozpatrywania wniosku.

Oferta kredytowa Banku Millenium jest przystępna, może z niej skorzystać każdy. Zalety tej oferty to : jasne procedury, korzystnie liczona zdolność kredytowa oraz rozsądne ceny.

Gdy w banku są promocje, mogą się zdarzyć znaczne opóźnienia w rozpatrywaniu wniosków, ale nawet wtedy nie ma problemu z ustaleniem, kiedy zostanie podjęta decyzja kredytowa.

Duży plus oferty kredytowej Banku Millenium, to duża sieć placówek, a klient nie jest na stałe związany tylko z jedną.

Wypełnij wniosek, a doradca Banku Millenium zadzwoni do Ciebie i umówi się na spotkanie.

Z jego pomocą, w zależności od Twoich potrzeb wybierzesz najkorzystniejszy dla Ciebie wariant kredytu. Na podstawie uzyskanych od Ciebie informacji, zostanie wykonana wstępna ocena zdolności kredytowej, a także zostanie Ci przedstawiona symulacja spłat kredytu.

Będziesz miał możliwość sprawdzenia, jakie warunki kredytowania są dla Ciebie optymalne, doradca Banku Millenium odpowie na wszystkie Twoje pytania związane z udzieleniem, zabezpieczeniem, uruchomieniem i obsługą kredytu.

Na spotkaniu z doradcą otrzymasz listę dokumentów, które będą niezbędne w Twojej sytuacji do ubiegania się o kredyt.

Następnym krokiem jest wypełnienie wniosku kredytowego (musisz pamiętać, ze bank rozpatruje tylko kompletne wnioski).

Określasz w nim parametry, które są dla Ciebie dogodne m.in : wysokość, walutę, formę spłaty, zabezpieczenia.

Do wniosku należy dołączyć wszystkie dokumenty, które są niezbędne, można je podzielić:

  • na dokumenty podstawowe (kopie 2 dokumentów ze zdjęciem, np. dowód tożsamości, paszport),
  • na dokumenty finansowe (m.in. potwierdzające wysokość uzyskiwanego dochodu),
  • na dokumenty, które dotyczą celu kredytowania (na co potrzebujesz środki z kredytu); nie wymagane w przypadku pożyczki hipotecznej,
  • na dokumenty, które dotyczą nieruchomości stanowiącej zabezpieczenie.

O kredyt w Banku Millenium mogą się ubiegać się 4 (nie muszą być ze sobą spokrewnione) osoby. W przypadku małżeńskiej wspólnoty majątkowej, wnioskodawcami muszą być oboje małżonkowie.

Ważne : Zabezpieczeniem kredytu może być inna nieruchomość, niż kredytowa, także należąca do osoby trzeciej.

Twój wniosek będzie analizowany przez bank. Oceni on Twoją zdolność do spłaty określonej kwoty kredytu oraz rat miesięcznych. Zbada także stan prawny, techniczny i wartość nieruchomości, która stanowi zabezpieczenie kredytu.

W trakcie wyceny, która dokonywana jest przez rzeczoznawcę majątkowego (niezależnego eksperta), zostanie ustalona wartość nieruchomości. Bank zaakceptuje Twoją własną wycenę (jeżeli ją dysponujesz), ale musi ona być sporządzona przez rzeczoznawce z uprawnieniami i nie starsza niż 6 miesiecy.

Gdy zostanie podjęta decyzja, to przedstawiciel Banku Millenium skontaktuje się z Tobą i przekaże szczegóły oraz poinformuje o dalszych krokach zmierzających do podpisania umowy kredytowej.

Kolejny krok to podpisanie umowy kredytowej, uiszczenie opłaty określonej w umowie (np. prowizja bankowa), ustanowienie odpowiednich zabezpieczeń (będziesz musiał złożyć i opłacić w sądzie wieczysto-księgowym wniosek o wpis hipoteki na rzecz Banku) oraz wypełnienie w oddziale dyspozycji uruchomienia środków.

Gdy kredyt będziesz wypłacał w transzach, to za każdym razem należy wypełnić dyspozycje, złożyć ją można w najbliższym oddziale Banku Millenium.

Musisz pamiętać o określeniu daty uruchomienia kredytu oraz podpisaniu się. Gdy bank zatwierdzi Twoja dyspozycje, to kredyt zostanie wypłacony…… i

masz własne mieszkanie .. 🙂

Bank Millennium Kredyt mieszkaniowy-Bank Millennium

  • finansowanie do 100% wartości nieruchomości
  • prowizja 0%
  • obniżka marży o 0,3 pkt. proc.*
  • korzystny okres kredytowania – do 35 lat

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.