Kredyt mieszkaniowy Getin Bank – jak otrzymać kredyt mieszkaniowy w Getin Banku ?


Kredyt hipoteczny w  Getin Banku

Oferta kredytowa Getin Banku jest bardzo elastycznym rozwiązaniem po wyższej cenie. Kredyt mieszkaniowy mogą dostać w tym banku osoby, które mają nietypową sytuacje i potrzebują indywidualnej oceny, bo nie mieszczą się w klasycznych ramach analizy kredytowej (ale nie oznacza to wcale, ze nie mają płynności finansowej).

Czas analizy wniosku nie odbiega od średniej na rynku.

Zapoznaj się z ofertą i skontaktuj się z Getin Bankiem»

Na początku zapoznaj się z ofertą, jaką oferuje Getin Bank, czy zaspokaja Twoje potrzeby finansowe. Zawsze możesz skorzystać z rady doradcy , on pomoże wybrać Ci najlepsze rozwiązanie, Jeżeli chcesz się skontaktować z doradcą to wyślij zgłoszenie internetowe z zapytaniem o kredyt. Konsultant Call Center skontaktuje się z Tobą i udzieli pełnej informacji o ofercie Getin Banku.

Sprawdź swoją zdolność kredytową on-line

Następnym krokiem jest sprawdzenie naszej zdolności kredytowej. Dzięki kalkulatorowi online i pytaniom pomocniczym w ciągu kilku minut dowiesz się, jak duży kredyt możesz otrzymać, a także jaka będzie wysokość raty kredytu w różnych walutach.

Spotkanie z doradcą kredytowym Getin Banku

Konsultant CallCenter  skontaktuje Cie z doradcą kredytowym w Twoim mieście. Doradca zbada Twoje potrzeby i możliwości finansowe i zaproponuje Ci kredyt. Przedstawi Ci także wykaz dokumentów, które należy skompletować i dołączyć do wniosku kredytowego.

Złożenie wniosku i podpisanie umowy kredytowej

Gdy zgromadzisz potrzebne dokumenty, to przyjdzie czas na podpisanie wniosku kredytowego. Wniosek wypełnisz wspólnie z doradcą kredytowym i po tym możesz już czekać na decyzje kredytową. Decyzja zostanie wydana przez bank w ciągu kilku dni, podczas których bank  sprawdza i analizuje stan prawny i techniczny nieruchomości oraz sprawdza Twoją sytuacje finansową.

Jeżeli decyzja kredytowa będzie pozytywna, pozwoli to na podpisanie umowy kredytowej. Zostaniesz zaproszony przez doradce na ponowne spotkanie w celu jej podpisania. Możesz się tak zdarzyć, że aby wypłacić pieniądze, bank poprosi Cię o spełnienie kilku dodatkowych warunków. Aby podpisać umowę, będziesz musiał koniecznie spełnić te warunki.

Złożenie wniosku o wypłatę kredytu mieszkaniowego

Wypłata nastąpi, gdy złożysz wniosek o wypłatę kredytu i spełnisz warunki, które są określone w umowie kredytowej. Gdy będzie podpisywał umowę kredytową, to koniecznie sprawdź, jakie są warunki wypłaty. Dopytaj się doradcy, jeśli nie wiesz, jakie musisz podjąć kroki, by dany warunek spełnić.

Getin bank Kredyt mieszkaniowy-Getin Bank

  • Okres kredytowania: do 50 lat
  • Waluty kredytu: PLN, EURO
  • Maksymalna kwota kredytu: 100% wartości nieruchomości
  • Brak opłaty za rozpatrzenie wniosku
Miłego dnia 😉


Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.