Jak otrzymać kredyt na mieszkanie w PKO BP?


Kredyt mieszkaniowy w PKO Bank Polski

Jeżeli potrzebujesz kredytu hipotecznego, to możesz zdecydować się na ten w PKO BP. Wystarczy kontakt z PKO BP, a doradca pomoże Ci wybrać odpowiedni produkt dla Ciebie.

Bank PKO BP, zachęca swoich klientów do korzystania z promocji, które zapewniają korzystne warunki w całym okresie kredytowania.

Bardo dużym plusem oferty PKO BP są proste procedury oraz liberalny scoring, pozwala to uzyskać kredyt mieszkaniowy przy niewielkich dochodach.

Duża atrakcją oferty jest możliwość dokupienia ubezpieczenia od utraty pracy.

Kredyt mieszkaniowy PKo

Tutaj możesz pobrać odpowiedni wniosek o udzielenie kredytu mieszkaniowego, zaświadczenie o zatrudnieniu i Twoich dochodach, a także wykaz dokumentów, które są potrzebne do złożenia wraz z wnioskiem. Formularze możesz wypełnić sam, ale możesz to także zrobić w oddziale banku z pomocą doradcy. Musisz także skompletować potrzebne dokumenty.

Następnie czeka Cie wizyta w oddziale banku, gdzie wszystkie dokumenty przekażesz doradcy. Jeżeli nie wypełnisz jeszcze wniosku, to nie będzie problemu, zrobisz to z pomocą doradcy, a on następnie przekaże wniosek wraz z innymi dokumentami do analizy kredytowej.

Następny krok to podpisanie umowy.

Doradca kontaktuje się z Tobą telefonicznie i przekazuje informacje w sprawie udzielenia kredytu. Umawiamy się na dogodny termin, w celu podpisania umowy kredytowej oraz ustanowienia zabezpieczenia kredytu.

Wyplata kredytu nastąpi we wskazanym przez Ciebie terminie. Pieniądze mogą zostać wypłacone jednorazowo lub w transzach. No i twoje marzenie o własnym mieszkaniu lub domu zostanie spełnione :)..

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.