Kredyt samochodowy – na co zwrócić uwagę ?


Czy warto skorzystać z oferty banków przy zakupie samochodu? Jak uniknąć pułapek przy kredycie na zakup samochodu?

Jaki kredyt zaciągnąć na zakup samochodu i czy kredyt samochodowy jest na pewno najlepszym rozwiązaniem?

Rodzaj kredytu samochodowego powinien być dostosowany do samochodu jaki chcemy zakupić. Powinieneś odpowiedzieć sobie na zasadnicze pytanie w zależności od tego jaka jest wartość kupowanego samochodu : ile pieniędzy chce przeznaczyć na zakup samochodu ?  Nieraz lepiej jest ( gdy kupujemy samochód za kilka tysięcy złotych) wziąć kredyt gotówkowyniż kredyt samochodowy, ponieważ kredyt samochodowy jest bardziej skomplikowany w kwestiach proceduralnych.

Kredyt gotówkowy jest bardziej prostszy w obsłudze, ale jeżeli chcemy zaciągnąć większy kredyt na zakup samochodu to mimo wszystko kredyt samochodowy jest znacznie tańszy.

Następną sprawą którą trzeba rozważyć jest to, czy chcemy kupić samochód nowy czy starszy.

Jest to bardzo ważne ponieważ w niektórych bankach oprocentowanie kredytu na zakup starszego samochodu jest nawet dwa razy wyższe niż na zakup samochodu nowego. Bank może także zażądać od osoby, która chce kupić starszy samochód wkładu własnego ( często jest to nawet 50%).

Gdzie najchętniej ludzie biorą kredyt samochodowy ?

Najpopularniejsze kredyty samochodowe

Getin Bank
Santander Bank

GE Money Bank
Volkswagen Bank Polska
Fiat Bank Polska

Niskie oprocentowanie oraz dogodne warunki spłaty i szybka decyzja kredytowa. Chciałbyś by Twój kredyt samochodowy też był taki? Przekonaj się sam, kto oferuje ci takie warunki.

Kredyty samochodowe

Elementarz finansowy dla kupujących samochód

Możesz kupić swój pierwszy samochód, albo wymienić obecny na nowy, w nowoczesny sposób. Nie tak, jak czynią inni – pozwól, niech zapłaci za niego Twój bank

W Elementarzu finansowym znajdziesz :

 • Najbardziej istotny sposób na skierowanie dźwigni finansowej w Twoją stronę, przez połączenie oszczędzania z kredytowaniem.
 • Dwa scenariusze finansowe, z których jeden (tradycyjny) pokazuje jak stracić, a drugi (przełomowy) jak zyskać na kupnie samochodu.
 • Sześć najważniejszych korzyści wynikających ze scenariusza drugiego, niemożliwych do osiągnięcia w tradycyjny sposób.
 • Dlaczego najważniejszym wynalazkiem finansowym człowieka w historii jest procent składany, o którym dowiedziałem się od Alberta Einsteina.
 • Niezastąpione narzędzie w postaci kalkulatora finansowego, który w obsłudze jest prostszy od pilota do telewizora.
 • Najbardziej podstawową wiedzę, co w rzeczywistości oznacza powiedzenie czas to pieniądz.
 • Siedem głównych przyczyn, przez które pieniądze przeciekają między palcami. Gdy je poznasz, z powodzeniem zakleisz nieszczelności.
 • Moją „metodę-receptę” stopniowego (krok po kroku) dochodzenia do perfekcji w kupowaniu samochodu, za który w większej części zapłaci Twój bank. Dziesięciopunktowa Lista Kontrolna poprowadzi Cię za rękę.
 • Bardzo ważną technikę, określaną, jako Boska Proporcja, którą od IV w. p.n.e. stosują między innymi architekci, malarze, fotograficy, a której nie można nie wykorzystać w transakcjach finansowych zakupu auta.
 • Mało znany fakt, co ma wspólnego rozszczepienie światła przy pomocy pryzmatu, z korzystniejszymi rozwiązaniami finansowymi, z których możesz czerpać zyski… natychmiast!
 • Przydatny zestaw treningowy, który zbuduje w Tobie poczucie pewności, że decyzje finansowe podejmujesz na podstawie faktów, a nie przypuszczeń.

szczegóły : Elementarz finansowy dla kupujących samochód

Advertisements

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s