Kredyt odnawialny – jak zaciągnąć kredyt odnawialny w mBanku ?


Kredyt odnawialny w mBanku

Jeżeli potrzebujesz dodatkowej gotówki, możesz ja zdobyć zaciągając kredyt odnawialny na rachunku.

Taki kredyt jest atrakcyjnie oprocentowany, a bank odsetki liczy od wykorzystanej kwoty zadłużenia, a nie od całości przyznanego kredytu.

Kredyt odnawialny może być zaciągnięty nawet na kilkadziesiąt tysięcy, a spłacać go można przez kilka, a nawet kilkadziesiąt lat. Umowa zawierana jest co prawda na rok, ale jeżeli kredytobiorca nie przekracza limitu i ma regularne wpływy na konto – bank nie będzie od niego wymagał spłaty długo w terminie. Umowa zostanie przedłużona na kolejny rok – warunkiem jest zapłacenie prowizji.

Prowizja za uruchomienie kredytu odnawialnego wynosi zwykle 1-3 %( a więc przy kredycie 10 tysięcy złotych – zapłacisz bankowi 100-300 zł).

Prowizja za odnowienie kredytu jest taka sama lub niższa jak przy uruchomieniu limitu i trzeba ją płacić co rok.

Konto mbank

Kredyt odnawialny w mBanku

Kredyt odnawialny w mBanku otrzyma osoba która jest aktywnym posiadaczem eKonta lub konta eMAX i regularnie wpływa na nie wynagrodzenie od co najmniej pół roku. Wystarczy złożenie odpowiedniego oświadczenia o zatrudnieniu i pochodzeniu środków na Twoich rachunkach.

Jeżeli masz kredyt w innym banku ( co najmniej sześć miesięcy) i chcesz go przenieść do mBanku to Twój limit zostanie podwyższony nawet o 20 %. Dotychczasowy kredyt wypowiesz dopiero, gdy otrzymasz decyzje z mBanku.

Osoba, która posiada stałe źródło dochodów, nie ma bogatej historii  na rachunku w innym banku lub w mBanku – może złożyć wniosek o kredyt odnawialny na podstawie dochodów.

Jeżeli nie posiadasz konta w mBanku, a od co najmniej sześciu miesięcy masz konto w innym banku – możesz otrzymać kredyt odnawialny w mBanku. Wystarczy, że prześlesz historię Twojego rachunku z tego okresu. Będzie to podstawą do wyliczenia limitu kredytowego w mBanku.

Jeżeli chcesz zaciągnąć kredyt odnawialny w mBanku skorzystaj z wniosku o kredyt odnawialny – ma on wbudowany  specjalny kalkulator, który pozwoli Ci przejrzeć wszystkie dostępne opcje kredytowe i wybrać najkorzystniejszą z nich. Dzięki kalkulatorowi obliczysz swoją zdolność kredytową i wybierzesz jeden z kilku możliwych alternatywnych limitów kredytowych.

Nie musisz się martwić, Twój wniosek zostanie automatycznie przekazanym szyfrowanym połączeniem do mBanku ,a Ty otrzymujesz informację o wymaganych dokumentach oraz o dalszym planowym przebiegu procedury przyznania kredytu. W ciągu kilku dni bank skontaktuje się z Tobą i poinformuje o decyzji kredytowej.

Kredyt odnawialny w mBanku

Okres kredytowania wynosi rok, ale nie musisz pamiętać by po upływie tego czasu go spłacić. Jeżeli rachunek jest regularnie zasilany przez Ciebie deklarowaną kwotą, nie przekraczasz limitu – bank przedłuży z Tobą umowę na kolejne 12 miesięcy.

Kwota kredytu : od 500 PLN do 50 000 PLN

Jeżeli chodzi o oprocentowanie kredytu odnawialnego, bank oferuje atrakcyjne oprocentowanie, które po 6 miesiącach prawidłowego korzystania z kredytu może zostać obniżone. Dzięki temu można płacić mniejsze odsetki, korzystać z tego samego limitu. Klient płaci odsetki tylko od faktycznie wykorzystywanej kwoty kredytu, a dostępne środki powiększane są o wpływ na jego konto.

Klient nie musi martwić się o ustanowienie zabezpieczeń – niezależnie od kwoty jedyną formą zabezpieczenia kredytu są wpływy na rachunek e KONTO lub powiązane z nim rachunki eMAX .

Za uruchomienie kredytu odnawialnego klient płaci tylko 1% wartości kredytu (min. 25 zł)

Klient nie musi pamiętać o spłacie kredytu – wystarczy, że regularnie, co miesiąc wpływa na jego konto deklarowana kwota .


Konto mbankPrzejściowy brak gotówki to problem, który choć raz dotknął niemal każdego. W takich sytuacjach najczęściej decydujemy się na pożyczenie gotówki od rodziny albo znajomych. Sposobem na uniknięcie takiej sytuacji i uzupełnienie chwilowego braku gotówki jest kredyt odnawialny.

Wyślij wniosek o przyznanie kredytu odnawialnego w mBanku

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.