Ranking kart kredytowych 2009 r.Według rankingu Gazety Prawnej i Expandera, który dotyczy płaskich kart kredytowych pierwsza trójka to :

karty kredytowe Polbanku
karty kredytowe mbanku
karty kredytowe Euro Banku

Wypukła karta kredytowa różni się od płaskiej tym, że kartą wypukłą można płacić w terminalach niepołączonych elektronicznie (mechaniczne terminale płatnicze zazwyczaj zainstalowane w taksówkach, można je też spotkać w hotelach i w niektórych restauracjach.

Przy wyborze karty kredytowej musisz zwrócić uwagę :

  • bezpieczeństwo

Jeżeli chodzi o koszty to trzeba zwrócić uwagę na oprocentowanie,opłatę roczną,czy można zrezygnować z karty kredytowej czy nie.

Jeżeli chodzi o benefity to zwróć uwagę czy bank gwarantuje lub daje możliwość usługi „Moneyback”. Jest to usługa która polega na zwrocie części poniesionych wydatków z tytułu posiadania karty kredytowej.

Na pewno bardzo ważne jest bezpieczeństwo, czyli ubezpieczenie w cenie karty, potwierdzenie SMS po każdej transakcji ( gdy karta zostanie skradziona, będziesz wiedział, czy ktoś z niej korzysta).

Wybierając kartę kredytową trzeba wybrać taką ofertę, która daje gwarancje, że w przypadku aktywnego korzystania z karty kredytowej, nie będziemy nic płacić , są też karty kredytowe które  pozwalają generować dodatkowe przychody.

Jak co miesiąc mieć więcej pieniędzy i brać nieoprocentowane kredyty dzięki karcie kredytowej? Polacy mają 7 mln kart kredytowych i chcą więcej. Mija dziesięć lat od wydania pierwszej międzynarodowej karty…

Karta kredytowej

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s