Jak zainwestować 10 tysięcy złotych?


Zainwestować 10 tysięcy

Masz 10 tysięcy złotych, chcesz je ulokować tak, aby skorzystać na tym najbardziej i chcesz mieć pewność, że nie stracisz swoich oszczędności …

Jeżeli chcesz inwestować, to najbezpieczniej zrobisz to wpłacając pieniądze na lokatę bankową. Ostatnio banki oferują bardzo atrakcyjny poziom odsetek, najlepiej wybrać lokatę na jak najdłuższy okres czasu (oczywiście, gdy bank zaoferuje atrakcyjne odsetki), ponieważ stopy procentowe spadają, a wraz z nimi i oprocentowanie depozytów.

Na rynku dostępne są lokaty bankowe na 8-8,5 % i taką lokatę powinno się wybrać, musimy także pamiętać, że od odsetek trzeba będzie zapłacić jeszcze 19 procent podatku.

A więc zysk z lokaty będzie obniżony o prawie 1/5. Dlatego skorzystaj z oferty banku oferującego jak najwyższe oprocentowanie.

Jeżeli chodzi o bezpieczeństwo pieniędzy, to wszystkie polskie banki dają gwarancje dla wpłaconych środków do równowartości 50 tysięcy euro (około 200 tysięcy złotych).

Każdy, kto posiada nadwyżki finansowe powinien efektywnie je pomnażać. Dobrze jest mieć przy tym pewność, że zaoszczędzone kwoty nie tylko nie przepadną, ale przyniosą pewny zysk. Co zatem robić?

Zobacz lokaty terminowe proponowane przez polskie banki.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.