Szybki kredyt gotówkowy: Ile trzeba zarabiać, by go dostać od ręki?


Szybki kredyt gotówkowy od ręki

Aby otrzymać szybki kredyt gotówkowy, wcale nie potrzebne są duże zarobki. Większość banków udziela kredytu nawet osobom z dochodami rzędu kilkaset złotych. Ale oczywiście nie będzie to duża kwota, np. osoba, która ma dochody w wysokości 600 zł miesięcznie, otrzymać może kredyt w wysokości 3-5 tysięcy złotych.

Wysoki szybki kredyt gotówkowy ( nawet do 120 tysięcy złotych), otrzyma osoba, która ma odpowiednio wysokie dochody.

Ile trzeba czekać na szybki kredyt gotówkowy?

Bank decyzje o przyznaniu kredytu podejmuje w tym samym dniu, w który złożono wniosek. Musi tylko sprawdzić, czy osoba, która ubiega się o kredyt jest wiarygodnym klientem i nie zalega z innymi opłatami.  Bank ustali to kontaktując się z BIK.

A może tak….

Szybkie pożyczki pozabankowe»

Dokumenty potrzebne do otrzymania szybkiego kredytu gotówkowego

Osoba, która pracuje na etacie i o kredyt będzie starać się w banku w którym ma konto osobiste, wystarczy, ze będzie miała dowód osobisty.

Jeżeli o pożyczkę będzie starać się w innym banku, będzie potrzebne także :

  • zaświadczenie o zarobkach (poświadczone w zakładzie pracy)
  • lub wyciąg bankowy, który potwierdzi wpływ wynagrodzenia na konto

Jeżeli o kredyt stara się emeryt lub rencista, oprócz dowodu osobistego, musi mieć ze sobą odcinek renty, lub decyzje o przyznaniu emerytury, a osoba która prowadzi własną działalność gospodarczą- zaświadczenie o niezaleganiu z opłatami w urzędzie skarbowym lub ZUS-ie.

Czy, aby otrzymać kredyt potrzebni są żyranci?

Nie, ale banki zabezpieczają się w razie kłopotów ze spłatą zadłużenia. Żądają  np. wykupienia polisy na wypadek utraty pracy lub czasowej bądź całkowitej utraty zdolności jej wykonywania .

Okres spłaty szybkiego kredytu gotówkowego

Okres spłaty uzależniony jest od umowy z bankiem. Maksymalnie jest to 72 miesiące. Gdy pożyczamy pieniądze na krótki czas (np. 1 rok), musimy pamiętać, że automatycznie mamy wyższe raty, ale za to płacimy bankowi mniej odsetek, niż gdybyśmy ten sam kredyt spłacali w dłuższym terminie.

Wydatków nigdy nam nie brakuje – podarunki dla najbliższych, karnawałowe szaleństwa, zimowy wypoczynek, wymarzona letnia podróż. Można by tak wymieniać bez końca… Jeśli przerastają one nasze finansowe możliwości możemy zdecydować się na kredyt gotówkowy proponowany nam przez jeden z banków.

Kredyty gotówkowe – oferta»

Jedna myśl na temat “Szybki kredyt gotówkowy: Ile trzeba zarabiać, by go dostać od ręki?

  1. ja nie stety nie dostałam pożyczki z banku, jestem zatrudniona na 3/4 etatu i każdy bank do którego sie udałam odmówił mi:( byłam w twkiej kropce, bo bardzo potrzebowałam gotówki, wziełam wtedy pożyczkę tzw społecznościową z Internetu (www.kokos.pl) nawet nie możecie sobie wyobrazić jak wtedy mnie to uratowało, a po bankach pozostał niestety niesmak.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s